درباره لیان مد

"طراحی و دوخت
"مجلسی و اسپرت
"کیفیت بالای دوخت
"بهترین کیفیت متریال

استایلیش سابق

درباره لیان مد

"طراحی و دوخت
"مجلسی و اسپرت
"کیفیت بالای دوخت
"بهترین کیفیت متریال

استایلیش سابق

درباره لیان مد

"طراحی و دوخت
"مجلسی و اسپرت
"کیفیت بالای دوخت
"بهترین کیفیت متریال

پیراهن فروخته شده
۰
مشتری ثابت
۰
سال طراحی و دوخت
۰
سابقه فروش اینترنتی
۰

لیان مد و ایده ی شکل گیریش از اونجایی شروع شد که بعد از تحقیق متوجه شدم خط تولید لباس مجلسی کودک تو بازار مد ایران کمترین توجه رو به خودش اختصاص داده. این ایده و طرح با استقبال و پشتیبانی مادرم قوت گرفت. مادرم حدود سی سال سابقه طراحی و دوخت لباس عروس رو دارن و بهترین مشوق و مشاور من بودن.
زمانی که استارت لاین لباس مجلسی کودک زده شد همزمان با اون فعالیت و فروش در اینستاگرام با عنوان مزون کودک استایلیش رو شروع کردم.

که خوشبختانه با استقبال خیلی خوبی مواجه شدم، از اونجایی که تعداد دنبال کننده های اینستاگرام و مشتری ها زیاد شد پس بنا به سفارشات مجموعه ما هم بزرگتر شد.
لاین های جدید مثل ست مادر و دختر، لباس اسپورت کودک، مانتو و پالتو بزرگسال و اکسسوری به مجموعه مون اضافه شد.
با یک چرخ و یک خیاط شروع کردیم و امروز به لطف خدا صدای چندین چرخ و خیاط و تزئین کار و … از کارگاه شنیده میشه.

خوشبختانه با استقبال خیلی خوبی مواجه شدم، کم کم تعداد دنبال کننده های اینستاگرام و مشتری ها زیاد و مجموعه ما هم بزرگتر شد. لاین های جدید مثل ست مادر و دختر، لباس اسپورت کودک، مانتو و پالتو بزرگسال و اکسسوری به مجموعه مون اضافه شد. با یک چرخ و یک خیاط شروع کردیم و امروز به لطف خدا صدای چندین چرخ و خیاط و تزئین کار و … از کارگاه شنیده میشه.

پس از مدتی تصمیم به ثبت برند گرفتیم و بخاطر لاتین بودن کلمه (استایلیش) مجبور به تغییر نام شدیم و اسم لیان رو برای مجموعه انتخاب کردیم.
عمده فروش محصولات مزون لیان مد به صورت آنلاین هست و سفارشات نه تنها به سراسر ایران بلکه به خارج از کشور هم ارسال میشه.
دوستان زیادی از نقاط مختلف ایران دوست دارن نمایندگی و شعبه مزون لیان رو داشته باشن که به امید خدا با تلاش و پشتکار مجموعه و همراهی شما عزیزان به زودی اعطای نمایندگی رو شروع میکنیم.